Porucha s bludy

autor: Anonymní dotaz 30.01.2013 11:32

Dobry den, mamince byla diagnostikovana nemoc Porucha s bludy, nicmene odmita navstevovat doktorka. Lze tuto nemoc lecit pomoci nejake alternativni mediciny a dostat ji "pod kontrolu"? Predem dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 30.01.2013 13:22
  Dobrý den, zdá se mi že část diagnózy chybí. Pokud máte nějaký výpis, tak se podívejte prosím ještě jednou, pokud to bylo pouze ústně, zavolejte lékaři/ce, u kterého maminka byla a znovu se optejte a při té příležosti se svěřte s nechutí vaší maminky se léčit. Pomocí alternatiních metod se žádnou chorobu "s bludy" nepokoušejte dostat pod kontrolu! I když v tuto chvíli nevím přesně o co se jedná, vypadá to, že vaše maminka potřebuje jednoznačně lékařskou péči a vy musíte zmobilizovat veškeré síly, aby se k ní dostala.

Adresář

Diskuze na téma Alternativní medicína

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku