pocení rukou

autor: luciferka.s 01.04.2011 20:20

dobrý den,je mi 16 let a zhruba rok mě trápí pocení rukou. Nevím co stím,bojím se podat někomu ruku. Potí se mi ikdyž mi není teplo.prosím poraďte co stím.děkuji

Odpovědi na otázku

 • Korysek 19.07.2011 19:34
  Já mám právě zmíněnou iontoforézu, koupila sem jí na www.electroantiperspirant.com a od tý doby mam ruce i nohy suchý. Na ty ruce ti to určo zabere, jukni na to;-)
  Já mám právě zmíněnou iontoforézu, koupila sem jí na www.electroantiperspirant.com a od tý doby mam ruce i nohy suchý. Na ty ruce ti to určo zabere, jukni na to;-)
 • Jitka Veletová, studentka medicíny 03.04.2011 22:11
  Nadměrné pocení může mít různé příčiny. Ovlivňují ho psychické i fyzické podněty. Snížit pocení lze různými postupy: lokální přípravky, ionotforéza, aplikace botulotoxinu...Asi by bylo nejlepší poradit se s dermatologem, kde by mohla být příčina vašeho problému a tedy jaké řešení by pro vás bylo ideální.

Adresář

Alternativní medicína ptejte se v poradně

Diskuze na téma Alternativní medicína

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku